Онлайн консультація Мой статус

Вибір мови :

Патенты Украины

Результатом наших разработок, защищенных патентами Украины-стали станки под торговой маркой «Гефест-гравер».

ШВП

Применение ШВП даёт возможность создать экономичные, надежные высокопродуктивные механизмы благодаря высокой способности к нагрузкам, долговечности, высокой осевой жесткости, плавности движения, КПД 85-90%, надёжности при высоких скоростях.

Станок СГП

Станок СГП самая продаваемая модель за счет соотношения цены и качества. Главное отличие станка СГП от СГР в том, что за счет конструкционной рамы по типу "планшет" его можно ставить, как на ножках станка, так и на саму обрабатываемую заготовку, по желанию оператора. Это глобально расширяет его возможности.

Cтанок СГР

Cтанок СГР 600х1200 в основном используется в более крупных цехах. Станок серии СГР - это синоним точности и надежности. Основными их отличительными чертами является рамная конструкция, обеспечивающая надежность, устойчивость, и долговечность.

Каждый станок проходит испытание.

Не один продаваемый станок Гефест-гравер не доходит до потребителя без промышленного испытания. Что не дает шанса попадания оборудования в руки покупателя с заводским браком или каких-то неполадок станка, что в дальнейшем радует продавца и покупателя.

 

 

Продаж гравірувальних верстатів:

 

Ціна гравіювального верстата "Гефест-гравер" ВГП 500х600 Ціна: 3050 EUR.

Ціна гравіювального верстата "Гефест-гравер" ВГП 600х1000 Ціна: 3550 EUR.

Ціна гравіювального верстата "Гефест-гравер" ВГП 600х1300 Ціна: 4050 EUR.

Можлива доставка, підключення, навчання на місці замовника за домовленістю.

Шановні клієнти

Шановні клієнти, які придбали наше обладнання, дякуємо, за те що, вибрали саме нас, вносили свої побажання, зауваження, щодо роботи гравірувальних верстатів і гарантійного обслуговування. Завдяки Вам ми стаємо краще. Дякуємо колег-конкурентів, які продають подібне обладнання за те що, стимулюєте і не даєте розслабитися в створенні більш кращого і доступного для споживача гравірувального обладнання.

Про компанію

З 2005 року наша команда з фахівців: конструкторів, програмістів, електронників займається розробкою та складанням гравірувальних верстатів ЧПУ. Результатом наших розробок, захищених патентами України - стали верстати під торговою маркою «Гефест-гравер».

Перевага верстатів "Гефест-гравер"

При виборі верстата слід звернути увагу на якість комплектуючих Гравірувальної техніці, з яких він зібраний, так як це впливає на термін служби і якість його роботи в подальшому. Не всі виробники приділяють достатньо уваги надійності комплектуючих. Нам вдалося налагодити міцні партнерські відносини з іноземними фірмами-виробниками промислового устаткування і запасних частин. В гравірувальних верстатах, які ми виробляємо, ми використовуємо якісні комплектуючі. Німецькі механічні комплектуючі суттєво збільшують надійність і довговічність обладнання, підвищують точність переміщення рухомих частин, зводять до мінімальної можливості появи люфтів.

безкоштовно:

Гравірувальний верстат «Гефест-гравер», призначений для нанесення художніх зображень на будь-які тверді поверхні, такі як граніт, габро, базальт, скло, метал, пластмас. Гравірувальні машини з програмним управлінням здатні гравірувати будь високохудожні роботи, переносячи на камінь або інший матеріал все відтінки найскладніших за манерою творів. Чому гравірувальний верстат «Гефест -гравер» перевершує інші аналоги:
За рахунок застосування кулькових гвинтових передач (КГП) дає можливість створити економічні, надійні, високопродуктивні механізми завдяки таким якостям: висока здатність навантаження, велика довговічність, висока осьова жорсткість, плавність ходу, високий коефіцієнт корисної дії (85-90%), надійність при роботі на високих швидкостях, чого не можливо досягти за допомогою ремінних передач.
Гравірувальні верстати призначаються для роботи найнадійнішим методом механічної (ударної) гравіювання.
Лазерне гравіювання зазвичай не застосовується в зовнішніх роботах, т.к. її глибина дуже мала, не дивлячись на велику швидкість. Ударний верстат б'є значно глибше і працює з різним сортом каменю. Як не сумно найчастіше ці верстати використовуються в сфері ритуальних послуг, ці верстати на стільки універсальні, що їх можна використовувати також і в інших сферах, верстат може працювати на будь-якому типі каменю. Для будь-якого матеріалу можна вибрати підходящий режим, а так само за рахунок точкового нанесення ударів Гравірувальною алмазної голкою по поверхні плити з урахуванням частоти нанесення, сили удару, а також швидкості просторового переміщення виконавчого вузла.