Ціни

Вибір мови :

Патенты Украины

Результатом наших разработок, защищенных патентами Украины-стали станки под торговой маркой «Гефест-гравер».

ШВП

Применение ШВП даёт возможность создать экономичные, надежные высокопродуктивные механизмы благодаря высокой способности к нагрузкам, долговечности, высокой осевой жесткости, плавности движения, КПД 85-90%, надёжности при высоких скоростях.

Станок СГП

Станок СГП самая продаваемая модель за счет соотношения цены и качества. Главное отличие станка СГП от СГР в том, что за счет конструкционной рамы по типу "планшет" его можно ставить, как на ножках станка, так и на саму обрабатываемую заготовку, по желанию оператора. Это глобально расширяет его возможности.

Каждый станок проходит испытание.

Не один продаваемый станок Гефест-гравер не доходит до потребителя без промышленного испытания. Что не дает шанса попадания оборудования в руки покупателя с заводским браком или каких-то неполадок станка, что в дальнейшем радует продавца и покупателя.

 

Шановні клієнти

Шановні клієнти, які придбали наше обладнання, дякуємо, за те що, вибрали саме нас, вносили свої побажання, зауваження, щодо роботи гравірувальних верстатів і гарантійного обслуговування. Завдяки Вам ми стаємо краще. Дякуємо колег-конкурентів, які продають подібне обладнання за те що, стимулюєте і не даєте розслабитися в створенні більш кращого і доступного для споживача гравірувального обладнання.

Про компанію

З 2005 року наша команда з фахівців: конструкторів, програмістів, електронників займається розробкою та складанням гравірувальних верстатів ЧПУ. Результатом наших розробок, захищених патентами України - стали верстати під торговою маркою «Гефест-гравер».

Перевага верстатів "Гефест-гравер"

При виборі верстата слід звернути увагу на якість комплектуючих Гравірувальної техніці, з яких він зібраний, так як це впливає на термін служби і якість його роботи в подальшому. Не всі виробники приділяють достатньо уваги надійності комплектуючих. Нам вдалося налагодити міцні партнерські відносини з іноземними фірмами-виробниками промислового устаткування і запасних частин. В гравірувальних верстатах, які ми виробляємо, ми використовуємо якісні комплектуючі. Німецькі механічні комплектуючі суттєво збільшують надійність і довговічність обладнання, підвищують точність переміщення рухомих частин, зводять до мінімальної можливості появи люфтів.

безкоштовно:

Гравірувальний верстат «Гефест-гравер», призначений для нанесення художніх зображень на будь-які тверді поверхні, такі як граніт, габро, базальт, скло, метал, пластмас. Гравірувальні машини з програмним управлінням здатні гравірувати будь високохудожні роботи, переносячи на камінь або інший матеріал все відтінки найскладніших за манерою творів. Чому гравірувальний верстат «Гефест -гравер» перевершує інші аналоги:
За рахунок застосування кулькових гвинтових передач (КГП) дає можливість створити економічні, надійні, високопродуктивні механізми завдяки таким якостям: висока здатність навантаження, велика довговічність, висока осьова жорсткість, плавність ходу, високий коефіцієнт корисної дії (85-90%), надійність при роботі на високих швидкостях, чого не можливо досягти за допомогою ремінних передач.
Гравірувальні верстати призначаються для роботи найнадійнішим методом механічної (ударної) гравіювання.
Лазерне гравіювання зазвичай не застосовується в зовнішніх роботах, т.к. її глибина дуже мала, не дивлячись на велику швидкість. Ударний верстат б'є значно глибше і працює з різним сортом каменю. Як не сумно найчастіше ці верстати використовуються в сфері ритуальних послуг, ці верстати на стільки універсальні, що їх можна використовувати також і в інших сферах, верстат може працювати на будь-якому типі каменю. Для будь-якого матеріалу можна вибрати підходящий режим, а так само за рахунок точкового нанесення ударів Гравірувальною алмазної голкою по поверхні плити з урахуванням частоти нанесення, сили удару, а також швидкості просторового переміщення виконавчого вузла.