Ціни

Вибір мови :

Можливість відправки верстата Нової Поштою

Ви отримуєте Ваше замовлення в представництві транспортної компанії у Вашому місті через 2-3 діб після відправки (місцезнаходження представництв Ви можете дізнатися тут - "Нова Пошта".
При отриманні Ви називаєте номер декларації (повідомляється Вам відразу після відправки) і надаєте документ засвідчує особу.

Нові можливості!

Продаж верстатів "Гефест-гравер" з відстрочкою платежу 60% + 40% на протязі 6 місяців для підприємців, що мають гравировальное обладнання. Управління верстатом «Гефест - гравер» на відстані. Ви можете отримати доступ до верстата через Інтернет і керувати ним, в режимі реального часу, всі дії будуть відображені на Вашому екрані, як ніби перебуваєте безпосередньо перед верстатом, паралельно займаючись своїми справами.

Патенти України

Перевага верстатів:

За допомогою ручної гравюри ручним способом змінюється рельєф поверхні пам'ятника. Це найпростіший і стародавній спосіб нанесення напису на пам'ятник в технологічному плані. Такий напис може виконати майстер за допомогою спеціалізованих інструментів вручну. Отримана в результаті ручного гравірування напис ексклюзивна і неповторна. Вона може виконуватися за допомогою різноманітних шріфтов.Также написи і не складні малюнки на пам'ятник можуть наноситися і за допомогою спеціальної техніки.

В сучасний час для нанесення напису на надгробок частіше використовують автоматизований механічний спосіб гравіювання.
Напис на пам'ятнику виникає в слідстві впливу інструменту-алмазної голки, яка є, робочою частиною гравірувальної машини. Цей спосіб краще попереднього способу за якістю, ціною та витратами часу, адже він є автоматизованим, а тому - і більш точним. За допомогою гравірувальних верстатів виходить менша кількість бракованих виробів, а також підвищується швидкість обробки пам'ятників. Напис, виконаний таким способом, виглядає природно і надовго зберігається, як і сам виріб. На заздалегідь відполірованому граніті і мармурі виходять високоякісні написи. Такий вид гравіювання на сьогоднішній день стоїть на першому місці. Використання гравірувальної техніки передбачає великий вибір шрифтів для нанесення напису, також з його допомогою можна наносити на пам'ятник фотографії та складні малюнки. Найбільшою популярністю на Українському ринку користується нанесення напису на камінь, метал, скло. Причиною цьому є довговічність і найбільш витончений зовнішній вигляд виробів з металу та каменю.