Ціни

Вибір мови :

Сервіс

Навчання роботі на верстаті

Гарантия 12 месяцев (включая срочную замену деталей и самого станка).
Техническая поддержка во время гарантии и после-по телефону т. +38 067-977-33-86. Прогр. обеспечение: т. +38 096-412-12-87. Skype. E:mail tok@gefestgraver.com.ua
Предоставляем услуги по обработке портретов (ретуши).
Всегда в наличии запасные материалы.
Ремонт, обслуживание гравировальной техники: "Гефест-гравер", Сауно-"График 3К", "Гравер", "Гранит", "Алмаз", "Фрегат", "Брюлов", "Багус".

Комплектуючі

При виборі верстата слід звернути увагу на якість комплектуючих Гравірувальною техніці, з яких він зібраний, так як це впливає на термін служби і якість його роботи в подальшому. Не всі виробники приділяють достатньо уваги надійності комплектуючих. Компанія "ISEL" Germany AG заснована в 1972 році. Компанія здійснює виробництво і складання точних верстатів з ЧПУ. Так само у них величезний вибір комплектуючих вироблених даною компанією. Наявність комплектуючих для верстатів з ЧПУ дозволяє не тільки купити готове рішення, а й підібрати точний алюмінієвий профіль, направляючі і кулько-гвинтову пару, для того щоб зібрати верстат самому з комплектуючих німецького виробництва ISEL.
Нам вдалося налагодити міцні партнерські відносини з іноземними фірмами-виробниками промислового устаткування і запасних частин. В гравірувальних верстатах, які ми виробляємо, ми використовуємо якісні комплектуючі. Німецькі механічні комплектуючі суттєво збільшують надійність і довговічність обладнання, підвищують точність переміщення рухомих частин, зводять до мінімальної можливості появи люфтів.

алюмінієвий профіль

В якості верстатного тіла ми використовуємо високоточний алюмінієвий профіль виробництва компанії "ISEL". Компанія "ISEL" Germany AG є виробником алюмінієвого профілю, лінійних напрямних і кульки - гвинтової пари, заснована в 1927. Якість продукції відповідає міжнародним і національним стандартам. Продукція компанії "ISEL" широко застосовується в різних верстато будівельних компаніях європейського виробництва - у верстатах ЧПУ і пристроях автоматизації.

напрямні модулі

На даний момент "ISEL" Germany AG - це одна з провідних, що виробляють лінійні напрямні для верстатів з ЧПУ. "ISEL" постачає цілеспрямовано багато високотехнологічних галузей промисловості компонентами для верстатів. Профільні напрямні компанії "ISEL" застосовуються в техніці лінійних переміщень для високоточного лінійного руху.

гвинти КГП

Кулько-гвинтова пара (КГП) - це лінійний механічний привід, перетворює обертання в лінійне переміщення і навпаки. За рахунок застосування кулькових гвинтових передач (КГП) дає можливість створити економічні, надійні, високопродуктивні механізми завдяки таким якостям: висока здатність навантаження, велика довговічність, висока осьова жорсткість, плавність ходу, високий коефіцієнт корисної дії (85-90%), надійність при роботі на високих швидкостях, чого не можливо досягти за допомогою ремінних передач.