Ціни

Вибір мови :

Моделі гравірувальних верстатів

Гравірувальний верстат "Гефест-гравер" ВГП 500х600

Технічні характеристики верстата ВГП 500х600 користується попитом у підприємців-початківців, і у художників копіювальників "ручников", завдяки не високій ціні, габаритів, і ваги верстата. За функціональністю, майже ні чим не поступається своїм великим побратимам.

Гравірувальний верстат "Гефест-гравер" ВГП 600х1000

Технічні характеристики верстата ВГП 600х1000 найпопулярніша модель за рахунок співвідношення ціни і якості. Головна відмінність верстата ВГП від ВГР в тому, що за рахунок конструкційної рами по типу "планшет" його можна ставити, як на ніжках верстата, так і на саму оброблювану заготовку, за бажанням оператора. Це глобально розширює його можливості.

Гравірувальний верстат "Гефест-гравер" ВГП 600х1300

Технічні характеристики верстата ВГП 600х1300 в основному використовується в більш великих цехах. Головна відмінність верстата СГП від СГР в тому, що за рахунок конструкційної рами по типу "планшет" його можна ставити, як на ніжках верстата, так і на саму оброблювану заготовку, за бажанням оператора. Це глобально розширює його можливості.

Гравірувальний верстат "Гефест-гравер" ВГР 600х1200

Технічні характеристики верстата ВГР 600х1200 в основному використовується в більш великих цехах. Верстат серії СГР - це синонім точності і надійності. Основними їх відмінними рисами є рамна конструкція, що забезпечує надійність, стійкість, і довговічність.